Ponuka služieb

  • ošetrenie celuitídy špičkovými prístrojmi talianskej výroby, na princípe infračerveného svetla, mikromagnetickej vybrácie s drenážou lymfy
  • formovanie postavy prístrojom Isogey
  • celkové spevnenie tela, ako aj jednotlivých problémových partií
  • redukciu tukového tkaniva
  • celotelovú prístrojovú lymfodrenáž, so snímaním srdcovej činnosti
  • solárium
  • klasické masáže
  • zabezpečujeme individuálny prístup podporený vstupnou konzultáciou, ktorej výsledkom je    vyhodnotenie stavby tela, ako aj spôsobov riešenia problémov, s návrhom jednotlivých ošetrení
  • ponúkame poradenstvo v oblasti racionálneho stravovania

CELULITÍDA - BODY SYSTEM
LYMFODRENÁŽ - LYMFOGEY
CHUDNUTIE Z TUKU - TRANSION
TVAROVANIE, FORMOVANIE POSTAVY ISO-GEY

CELULITÍDA - BODY SYSTEM

Celuitída je vlastne "choré" tukové tkanivo, je to neschopnosť jednotlivých tukových buniek prijímať potrebné živiny a zároveň zbavovať sa toxínov, solí a zadržanej vody. Za celý tento výmenný proces je zodpovedný lymfatický systém. Spriechodnením lymfatického toku sa komunikácia obnovuje. Prístroj Body System slúži na liečbu celulitídy a viditeľné estetické zlepšenie vzhľadu pokožky,jej elasticity, spevňuje svalstvo, redukuje podkožný tuk. V tomto procese ošetrenia využíva IR žiarenie, ktoré hĺbkovo preniká do tukového tkaniva a zahrieva ho na vysokú teplotu. Za podpory tepla a vzniknutej vibrácie sa v jednotlivých bunkách začínajú uvoľňovať toxíny a soľné usadeniny. Bunečná membrána sa otvára a za pomoci svalovej kontrakcie, ktorá zabezpečí silný tlak na tukové tkanivo, sa tieto jedy dostávajú do tkanivového medzipriestoru, odkiaľ sú lymfou odprevadené do pečene a obličiek na detoxikáciu. Takto cielene prečisťované tukové bunky obnovujú komunikáciu s lym. systémom. Aktívna práca svalov je v tomto procese liečby zabezpečená elektrickým mikroprúdom, ktorý stimuluje vlastné svalové napätie a vytvára isometrickú kontrakciu. Výsledkom intenzívnej svalovej práce a vysokého prehriatia ošetrovaného tkaniva sa súčasne spúšťa proces štiepenia tukov ako zdroja energie. Výsledky dosahované na tomto prístroji sú viditeľné už po niekoľkých ošetreniach. Tkanivo sa stáva pružnejšie, pokožka elastickejšia, svalový tonus sa zlepšuje, stráca sa pomarančový vzhľad a celá ošetrovaná časť tela sa formuje.

V SKRATKE:

- prístroj Body System útočí na celulitídu v postihnutých partiách princípom 3 v 1
- vďaka hĺbkovému prehriatiu "vyháňa" z tukových buniek zadržanú vodu, toxíny, ťažké kovy a    soli
- pomáha rozprúdiť lymfu
- buduje svalovú hmotu a formuje príslušnú partiu tela
- ošetrenia sa vykonávajú v kúrach
- jedna kúra znamená 12 procedúr
- počet jednotlivých ošetrení ako aj jeho dĺžka je indikovaný stupňom celulitídy

LYMFODRENÁŽ - LYMFOGEY

Lymfatický systém je zodpovedný za detoxikáciu celého organizmu. Nedostatočná prietočnosť lymfy má za následok množstvo zdravotných a estetických problémov. Lymfa má priamu súvislosť so vznikom celulitídy, ako aj s metabolizmom. Ošetrenie Lymfogeyom predstavuje elektrostimuláciu lymfatických križovatiek, ktoré sa nachádzajú vo všetkých kĺbových zhyboch a oblasti hrudníka . Vykonávame lymfodrenáž celého tela, ale aj jednotlivých častí. Prístroj je vybavený tzv. kardiakom, ktorý sníma srdcovú činnosť, nakoľko lymfa sahýbe v systolickej fáze srdca. Výsledkom uvoľnenia lymfatických ciest je detoxikovaný organizmus odolávajúci zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži s posilnenou imunitou. Zbavíte sa opuchov zlepšíte cirkuláciu. Telo sa zbaví prebytočnej vody zadržanej v tukovom tkanive, obnoví sa výmenný proces medzi bunkami a čo je najdôležitejšie "naštartuje" spomalený metabolizmus.

V SKRATKE:

- prístroj LYMFOGEY vykonáva celotelovú počítačom riadenú lymfodrenáž so snímaním    srdcovej činnosti
- zbavuje organizmus toxínov, soli, prebytočnej vody, opuchov
- štartuje spomalený metabolizmus
- zlepšuje stav celulitídy, obnovuje komunikáciu tukového tkaniva
- ošetrenia sa vykonávajú v kúrach
- jedna kúra znamená 11 procedúr
- počet potrebných kúr je individuálne vyhodnocovaný na základe vstupnej konzultácie

CHUDNUTIE Z TUKU - TRANSION

Redukovať hmotnosť môžeme rôznymi spôsobmi, ako aj s rôznymi výsledkami. Najúčinnejší a zároveň najzdravší spôsob je redukovať tukové tkanivo v prospech svalovej hmoty. Rýchle, nevyvážené diéty majú za následok stratu svaloviny, čo pre nás znamená zmenšenie metabolickej pece s dôsledkom tzv. JO-JO efektu . Za cielenou redukciou tukového tkaniva sa skrýva pravidelný racionálny stravný lístok a dostatok svalovej hmoty. Kvalitu i množstvo svalov dokážeme ovplyvniť pravidelným cvičením. Toto cvičenie však nemusí byť nutne fyzicky náročné. K úbytkom tuku v našom štúdiu prichádza na základe elektrostimulácie svalových skupín, ktoré cvičia isometricky (znamená vlastné svalové napätie). Toto cvičenie je bez kĺbového zaťaženia, čo znamená že je vhodné aj pre vyššie vekové kategórie. Je vhodné aj pre ľudí po zraneniach, operáciách,prípadne s iným problémom pre isotonický pohyb. Výhodou tohto ošetrenia je možnosť zamerať sa na problémové partie tela.Prístroj tkanivo prehreje, čím sa zvýši tepová frekvencia a naštartuje sa premena uložených tukov na zdroj energie. Cvičenie na princípe vlastného svalového napätia zabezpečuje budovanie kvalitnej svaloviny bez nárastu jej objemu. Chudnutie týmto spôsobom je obzvlášť vhodné pre dámy s určitou predizpozíciou jednotlivých partií tela.

V SKRATKE:

- prístroj TRANSION redukuje hmotnosť tým, že redukuje priamo tukové tkanivo
- cvičenie je bez kĺbovej záťaže
- elektrostimulácia núti svaly cvičiť vlastným napätím, čo zabezpečuje budovanie kvalitnej    svalovej hmoty
- kvalitná svalovina = kvalitná metabolická pec
- tuk mizne z obvodov ošetrovaných partií
- postava sa formuje a spevňuje
- ošetrenia sa vykonávajú v kúrach
- priemerný úbytok tuku v obvode ošetrovanej partie je 2 -4 cm za jednu kúru
- jedna kúra znamená 11 procedúr
- počet potrebných kúr je individuálne vyhodnocovaný na základe vstupnej konzultácie

TVAROVANIE, FORMOVANIE POSTAVY ISO-GEY

Každé telo, každá postava má nejaké genetické dedičstvo , s ktorým sa musíme vysporiadať. Existuje ale spôsob ako nežiadúce tzv. dedičné deformácie eliminovať na minimum.V našom štúdiu dokážeme pracovať nielen s jednotlivými svalovými partiami, ale aj svalovými snopcami. Inými slovami zadoček sa zdvihne a zagulatí, bruško spľasne a spevnie. Požiadavka vyrysovať kocky na bruchu je tiež dosiahnuteľná.

V SKRATKE:

- prístroj ISOGEY pracuje so svalovými snopcami
- tvaruje a rysuje svalstvo podľa želania
- zabezpečí formovanie jednotlivých partií
- eliminuje nežiadúcu genetickú svalovú predispozíciu
- odstraňuje pooperačnú a poúrazovú atrophiu
- počet procedúr je indikovaný požadovaným výsledkom
- minimálny počet pre viditeľný výsledok je 10

Kontakt

V.I.P. FORM s.r.o.

Wolkrova 47
85101 Bratislava

Mobil

+421 903 781 821

E-mail

info@vipform.sk

Designed and Powered by www.disweb.sk | Tvorba web stránok

Copyright © 2010 V.I.P. FORM s.r.o., Všetky práva vyhradené, designed and powered by www.disweb.sk